Suuruste tabel


Tootjatel võivad olla erinevad suurused, seega enne ostmist vaata kindlasti järgnevad tabelid üle.

POPFLEX Active mõõdud:

NB! Olenevalt kollektsioonist võivad mõõdud erineda, kuid üldiselt vastavad tabelile. Vastav info on üldjuhul toodete kirjelduses lisatud (nt. soovitame nr suurema/väiksema võtta)

SuurusRindKeskkohtVöökoht
XXS (2)76-80cm61-63,5cm84-89cm
XS (4)81,5-85cm65-67,5cm91,5-94cm
S (6)86,5-90cm68,5-71cm95,5-98cm
M (8)91,5-95cm73,5-78,5cm99-104cm
L (10)96,5-100cm80-85cm107-112cm
XL (12)102-108cm86,5-91,5cm112-117cm
1XL (14)109-114cm91,5-102cm117-122cm
2XL (16)115,5-122cm104-112cm122-127cm

 

NEBBIA

NAISED

CMSMLXL
Pikkus (kogu keha)-168168-174174-180180-
Pikkus (jalad)92-9696-100100-104104-108
Rind84-8888-9292-9696-102
Vöökoht58-6262-6868-7474-80
Puusad86-9090-9696-102102-108
Reied44-4848-5252-5656-60

MEHED

CMMLXLXXL
Pikkus (kogu keha)163-170170-178178-186186-192
Pikkus (jalad)92-9696-100100-104105-110
Rind100-110110-120120-130130-140
Vöökoht80-8686-9494-102102-110
Puusad90-9496-104104-110110-118
Reied55-6060-6565-7070-75
Biitseps36-4040-4444-4848-
NEBBIA
POPFLEX ACTIVE