Müügitingimused

Müügilepingu kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad terviseguru.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja terviseguru.ee omanik Terviseguru OÜ (registrikood 12899069) asukohaga Emajõe 12-2a, Tartu 51008, tel +37258280476 ja e-kiri info[at]terviseguru.ee (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel terviseguru.ee/tingimused

Kauba- ja hinnainfo

1) Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

2) Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

3) Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

4) Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Ostu/tellimuse vormistamine

1) Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda läbi Maksekeskus AS pangalingi kaudu järgmistes pankades:
-Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID

2) Eeltellimine tarnja laost: Esitage soovid tellimuslehe, meili teel tellimused@terviseguru.ee või FB terviseguru tellimuste grupi kaudu. Kui tellimus on Terviseguru OÜ poolt kinnitatud, edastatakse ostjale arve. Arvete tasumise tähtaeg on 2 päeva arveldusarvele EE967700771001637251 (LHV). Tarneaeg peale tellimuse edastamist lattu (Eestisse) 1-2 nädalat. Kaup tuleb kohale üldiselt nädala jooksul, va. kui on pühad või muud ettenähtamatud asjaolud. Peale seda postitame paki esimesel võimalusel ostjale.

3) Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

4) Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

1) Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti

2) Tartus on võimalik kaubale ise järgi tulla. Valides tarnemeetodiks “Tulen ise järgi” tuleb aeg meili info@terviseguru.ee või telefoni +372 58280476 teel kokku leppida.

3) Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

4) Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Kauba paneme teele esimesel võimalusel, pikema tarneaja puhul teavitame ostjat.

Meie tarnepartnerid:

Omniva pakiautomaat (3,6€)

Omniva

Kaup kätte 1-3 päeva jooksul.

Omniva pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda siin.

Saadetisi saab jälgida Omniva pealehel, sisestades paki vöötkoodi “Jälgi saadetist” lahtrisse.

SmartPOST pakiautomaat (2,99 €), üle 50€ ostu transport tasuta!

Itella SmartPOST

Kaup kätte 1-3 päeva jooksul.

SmartPosti pakiautomaatide asukohtadega saab tutvuda siin.

SmartKULLER (5,40€)

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.

SmartPosti saadetisi saab jälgida siit.

 

Tööpäevadel enne kella 12:00 Omniva või SmartPosti pakiautomaati tellitud ja makstud Eesti-sisesed tellimused saad kätte juba järgmisel tööpäeval. Saartel võib kohaletoimetamine aega võtta kuni 3 päeva.

Taganemisõigus

1) Terviseguru.ee e-poest soetatud kaubale kehtib alates kauba kättesaamise hetkest 14-päevane tagastusõigus (v.a valitud kaubagruppidele). Tagastamisele kuuluv kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema tagastatud rikkumata orginaalpakendis. 14-päevast taganemisõigust reguleerib VÕS § 56.

2) Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

3) 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4) Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5) Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail e-posti aadressile info@terviseguru.ee, kus palume kirjeldada võimalikult täpselt pretensiooni asjaolusid ning lisada oma kontaktandmed. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul. Kauba tagastamiseks võite kasutada näidisvormi: taganemisavaldus

6) Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

7) Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

8) Kauba tagasi jõudmisel tootepakkuja kätte läbib see kiire ülevaatuse veendumaks, et toode on kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Kauba korrektseks tunnistamisel tagastatakse Teile raha 14 päeva jooksul alates selle tagasijõudmisest tootepakkuja kätte.

9) Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

10) Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

11) Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

12) Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

1) Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

2) Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@terviseguru.ee või helistada telefonil: +37258280476.

3) Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

4) Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5) Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

1) Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

2) Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

3) Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

4) Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

1) Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@terviseguru.ee või helistada telefonil: +37258280476

2) Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.

3) Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

4) Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Tingimused kehtivad alates 17.09.2018

 

Vaata ka: Ostujuhend ja Andmekaitsetingimused